Hakkımızda

Sentes Solar | ENERJİMİZ BİZE EN YAKIN YILDIZ GÜNEŞ

BİZİM HİKAYEMİZ 

Yedi yılı aşkın bir süredir ,bölgemizin ilk ve en büyük çığır  açan projelerini inşa eden Sentes Solar  , kaliteli teknoloji kullanımı ve müşteri memnuniyeti ile ün kazanmıştır. Müşterilerimize  daha iyi enerji çözümleri ve toplumumuza daha büyük fırsatlar sunmak için yola çıktık ve Sentes Solar Enerji Enerji’yi kurduk. Türkiye’de ve yurt dışında çalışarak 25 MW’ın üzerinde solar  enerji projesi inşa ettik.Sektör büyüdükçe ve toplumları iyileştirmenin yeni yolları açıldıkça, bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz

 

Her zaman ,birbirini en iyiye doğru  zorlayan , tutkulu bir ekibiz. Yenilikçi, insan ve çevre odaklı ,hem müşterilerimize hem de topluma fayda sağlayan projelerde   statümüzü devam ettirmek üzere motive oluyoruz. Dürüstlük, merak ,araştırma ve sıkı çalışmayla, müşterilerimiz  için en iyi projeleri inşa ediyor ve yaptığımız her proje yapılanların en iyisi oluyor çünkü her yeni proje yeni bir başlangıç olarak görüyor ve başarıyoruz. 

 

Üzerinde çalıştığımız her projede , yenilikçi yaklaşımlarımızın  desteği ve uzmanlığı, daha iyi sonuçlar elde etmemize yardımcı oldu. Yıllar boyunca, en yüksek kalitede, en iyi performans gösteren projeleri üretmek için çözüm ortaklarımızla,karşılıklı güven ile birlikte büyümeye devam ediyoruz.

  • Marka stratejisi 80% 80%
  • Geliştirme 80% 80%
  • Müşteri Memnuniyeti 90% 90%