NELER YAPIYORUZ

Sentes Solar | ENERJİMİZ BİZE EN YAKIN YILDIZ GÜNEŞ

NELER YAPIYORUZ 

DÜNYA VE ÜLKEMİZ İÇİN DAHA PARLAK BİR GELECEK İNŞA EDİYORUZ.

Uzmanlığımız, enerji maliyetlerini en verimli ve benzersiz şekilde tasarlanmış güneş enerjisi çözümleriyle dengelemek isteyen Sanayi Tesisleri , Hastaneler, Okullar için idealdir. Sektördeki derin tecrübemiz ve sürekli gelişim tutkusuyla, en yüksek kalitede hizmet ve deneyimi siz değerli müşterilerimize getiriyoruz.

NELER YAPIYORUZ 

 • Sektörde yedi yılı aşkın süredir 25 MW ile hepsini yapabilme yeteneğimizi kanıtladık. Rekabetçi fiyatlandırma ve en iyi müşteri hizmeti ile malzeme, personel temin etmenize ve projenizi en yüksek standartlara göre inşa etmenize yardımcı olan eksiksiz EPC hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin kendi elektriğini çevreyi ve doğayı kirletmeden üretmesine katkı sağlayıp aynı zamanda  verimliliği artırarak paradan tasarruf etmelerine  yardımcı oluyoruz.

NELER YAPIYORUZ 

Uzmanlığımız ,enerji maliyetlerini en verimli, benzersiz şekilde tasarlanmış güneş enerjisi çözümleriyle dengelemek isteyen tüm işletmeler. Sektördeki sürekli yenilik tutkusuyla, en yüksek kalitede hizmet ve deneyimi ticari kurulumlara  getiriyoruz.

  Hakkımızda

  Şirketimizin ve hizmetlerimizin her alanında bize her gün ilham veren vizyondur. Bizim için büyük ve küçük her işte mükemmelliği sağlayan ayrıntılara bağlılık göstererek en iyi olmak anlamına gelir. Müşterilerimiz için, kalıcı bir ilişki yaratan deneyim ve proje yürütme geçmişine sahip duyarlı, güvenilir ve yetenekli bir genel yüklenici ve hizmet sağlayıcıya sahip olmak demektir.

  ADRES

  SENTES SOLAR ENERJI  A.S

  Address: Ucevler Ertugul cad.

  Alpaslanlar  Plaza no :91/9

  post kodu:16270

  Nilufer/Bursa/Turkiye

   

  Eposta: info@sentessolar.com

  Telefon: +90 224451 3030

  İŞ: +90 542481 1616

  PROJELER

  Solar Panels

  Invertors

  Instagram

  bize katılın

  Favori Sosyal Medya Ağınızda

  ©  Copyright 2019-2029  |  All rights reserved sentessolar